CCE – Demiryolu Projeleri İçin Ortağınız

CCE Alman ve Türk demiryolu uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından, 2008 yılında Bursa’da kuruldu.

Kuruluşundan bu yana şirketimiz çeşitli zorlu demiryolu projelerini yönetiyor. Bu projeler, tasarımdan işin kabulüne kadar tüm çalışma döngüsü boyunca yönetilen, karmaşık anahtar teslim sistemleri içermekte. Diğer işlerimiz ise eski mevcut sistemlerin genişletilmesi ve bunların yeni gelişen teknolojilere entegre edilmelerinden oluşmakta. Bu projelerde çok fazla uzmanlık geliştirilmiş ve firmamızın vizyonuna katkıda bulunulmuştur.

Anahtar teslimi projelerde, alt sistemlerin kusursuz bir şekilde birlikte çalışmaları ve müşteriye tam çalışır halde teslim edilmelerini sağlamak amacıyla CCE, özellikle (sinyalizasyon, telekomünikasyon, SCADA sistemi, elektriğin sağlanması ve dağıtılması ve katener gibi) tüm elektromekanik sistemlerin entegrasyonu üzerine odaklanmaktadır.   


Bu entegre yaklaşımı uygulamak amacıyla, CCE'nin Türkiye piyasasındaki tanınmış tedarikçilerle ortaklıkları bulunmaktadır. Buna ek olarak CCE çeşitli üreticilerin distribütörü konumundadır. 

 CCE ekibi, elektromekanik sistemlerin tasarımı ve uygulanması için Alman, Türk ve uluslararası kökenli üst düzey uzmanları bünyesinde barındırmaktadır. 

Misyon

CCE’nin misyonu, raylı sistem kurucularına ve operatörlerine onların isteklerini ve ihtiyaçlarını doğru fiyatla karşılayan çözümler, sistemler ve bilgiler sunmaktır.

Samimi, bilgili ve profesyonel kadromuz müşterilerimize ilham verecek ve onların sorunlarını çözmelerine yardımcı olacaktır. 

Vizyon

Demiryolu taşımacılığı yükselişte. Vizyonumuz insanlara, çevreye ve ekonomiye hizmet eden, özelleştirilmiş ve sürdürülebilir çözümler ile daha güvenli, daha güvenilir ve daha verimli raylı sistemler sunmaktır.